Platforma Mieszkań | O nas
108
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-108,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-16.7,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.2,vc_responsive
 

O nas

Poznaj nas lepiej

Jesteśmy nowoczesną firmą działającą w branży projektowania oraz wykończenia wnętrz. Uważamy, że nowoczesne wnętrza stały się dzisiaj czymś w rodzaju artyzmu. Każdy z Nas chce mieszkać w ładnie wyremontowanym i urządzonym mieszkaniu, czy domu przy czym dla każdego z Nas ” ładnie” oznacza co innego. Wnętrza tworzymy z pasji, mając realną satysfakcję z wykonywanej pracy i czerpiąc z Niej pozytywną energię. Uważnie słuchamy i wspieramy na każdym etapie prac Naszych klientów tak aby przy Naszym wsparciu umożliwić każdemu z Nich stworzenie swojego ” ładnego”, niepowtarzalnego wnętrza.

Prężnie działamy  wspierając Naszych klientów także w transakcjach kupna/sprzedaży nieruchomości. Lata doświadczeń na rynku nieruchomości, a co za tym idzie wyrobione przez ten czas liczne kontakty pozwalają Nam na znajdowanie dla Naszych klientów nieruchomości w bardzo atrakcyjnych cenach, których wartość jest często niższa nawet o 30% niż cena rynkowa.

Nasz zespół to fachowcy w swoich dziedzinach, są wśród Nas specjaliści ogólnobudowlani, malarze, hydraulicy, elektrycy z uprawnieniami SEP, glazurnicy, doświadczeni koordynatorzy prac, prawnicy.

Napisz do nas już teraz!