Platforma Mieszkań | Projekty wnętrz
416
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-416,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-16.7,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.2,vc_responsive
 

Projekty wnętrz

Projekty wnętrz

Wykonujemy profesjonalne, kompleksowe projekty wnętrz zawierające pełną dokumentację, wraz z listą niezbędnych do zrealizowania projektu materiałów. Projekty wykonywane są przez doświadczonych projektantów, mających łącznie dekady doświadczeń w projektowaniu bardzo wymagających wnętrz.

Co istotne sugerujemy aby decydowali się Państwo na skorzystanie z Naszej doświadczonej ekipy remontowej, jednak jeżeli współpracują już Państwo z inną firmą remontową wykonany przez Nas projekt bez wątpienia będzie dla Niej bardzo czytelny i znacznie ułatwi pracę.

Cena kompletnego projektu wraz z pełną dokumentacją, tj. m.in. inwentaryzacja, wizualizacje, lista materiałów zaczyna się od 90 zł netto/m2. Na cenę projektu wpływa stopień zaawansowania, który wprost proporcjonalnie przekłada się na czas który musimy poświęcić na zrealizowanie projektu.

Napisz do nas już teraz!